wypalanie blatu

Dostępność: 0
Cena: 1,00 zł 1.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Masz stół i szukasz pomysłu na jego blat? Zapraszamy. Wspólnie opracujemy grafikę, ale spokojnie, to my przygotujemy projekty. Potem wypalimy ustaloną grafikę. Choć niektórzy powiedzą, że blat będzie grawerowany, to zapewniamy, że będzie on wypalany i to RĘCZNIE. Technika ta nazywa się pirografia. I jeszcze jedno- nie ma możliwości wykonania dwóch identycznych blatów. Oznacza to, ze Twój stół będzie jedyny na świecie. NAPRAWDĘ!

Do jakiego wnętrza stół będzie pasował zależy od grafiki, którą ustalimy. Czy będzie to wzór celtycki, myśliwski, nowoczesny, a może w stylu tatoo? Wszystko zależy od Ciebie. To z pewnością spowoduje, że żadnemu z Waszych gości stół ten nie  pozostanie obojętny.

Masz wątpliwości, czy Twój stół nadaje się do metamorfozy? Masz wątpliwości, czy podołamy? Zadzwoń (501-001-099) lub napisz (ifgift@o2.pl) a wszystko "obgadamy".

Cena może objąć:

  • przygotowanie i wypalenie grafiki na blacie
  • końcowe zabezpieczenie blatu olejem do drewna
  • przygotowanie blatu Twojego stołu do wypalania; blat przygotowany do wypalania musi być surowy, tzn. wyszlifowany i przygotowany tak, aby nie znajdowały się na nim żadne warstwy lakieru, oleju, farby itp.

Cena ustalana jest indywidualnie po przeprowadzeniu wstępnych rozmów.

Transport:

  • do 50km: zapewniamy go w cenie
  • powyżej 50km: koszt dodatkowy 200zł

Olejowanie to jedna z najstarszych metod zabezpieczania drewna. Dzięki niej drewno oddycha i nie traci swoich właściwości. Jak dbać o blat olejowany? Najprościej mówiąc, jak o drewnianą deskę do krojenia. Gdy kupujecie nową deskę przecieracie ją olejem? To właśnie to! Drewno olejowane wycieramy wilgotną szmatką. A co jeśli kiedyś zechcecie odświeżyć blat? Nie trzeba całego szlifować jak ma to miejsce w przypadku blatów lakierowanych. Wystarczy, że po umyciu stołu nałożycie kolejną warstwę oleju (lnianego, lub innego dostępnego w marketach budowlanych) zgodnie z instrukcją przedstawioną na puszce. I to wszystko. Blaty stołów używanych w naszym domu przeżywają każdego dnia prawdziwe tortury w postaci gorących kubków oraz garnków, więc olejowanie jako formę zabezpieczenia drewna z czystym sumieniem polecić możemy :)

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl