Czas realizacji

Całkowity czas realizacji zamówienia składa się z dwóch etapów:
- 1-5 dni robocze - czas potrzebny na uzgodnienia i wykonanie przedmiotu
- 1-2 dni robocze - czas dostawy.
W zależności od przedmiotu i ew przebiegu uzgodnień realizacja może zająć od 2 do 7 wliczając w to przesyłkę.

Szczegółowo proces realizacji zamówienia wygląda następująco:
*1 dzień: składasz i opłacasz zamówienie
*1-5 dzień: w momencie odnotowania wpłaty rozpoczynamy realizację zamówienia; możliwe są 2 warianty:
a) jeśli w zakupionym przedmiocie nie będą wprowadzane żadne zmiany - przedmiot jest wykonywany na wzór zakupionego; lub wysyłany ze stanów magazynowych, jeśli taki wybrałeś
b) jeśli w zakupionym przedmiocie wprowadzane będą zmiany- przygotowujemy projekt i przesyłamy go w formacie .pdf na wskazany w zamówieniu adres e-mail z prośbą o akceptację lub uwagi; przedmiot wykonany zostanie niezwłocznie po tym, jak zatwierdzisz projekt
UWAGA: za po zatwierdzeniu projektu nie ma możliwości dokonywania w nim jakichkolwiek zmian, gdyż ruszył proces wykonywania przedmiotu. Sprawdź dokładnie napisy i grafiki na etapie pracy nad projektem. Po jego zatwierdzeniu konsekwencje wynikające z błędów w projekcie będą obarczały Ciebie- przedmiot powstanie ściśle wg ustaleń z projektu.
- przedmiot przygotowywany jest do wysyłki
- nadanie przesyłki i podanie klientowi numeru listu przewozowego
*6-7 dzień: dostarczenie przesyłki

Łączny czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2 do 7 dni. Zawsze staramy się, aby uzgodnienia przebiegały sprawnie, przedmioty wykonywane były niezwłocznie a przesyłki nadawane w godzinach przedpołudniowych. W wyjątkowych sytuacjach, np. gdy zamówienie jest duże, czas wykonania przedmiotów może się niezwłocznie wydłużyć, jednak każdorazowo klient jest o tym informowany i to Klienta należy decyzja co do dalszego losu zamówienia. Wszystkie przesyłki dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich (bądź z odbiorem osobistym).

Jeśli zachodzi potrzeba realizacji zamówienia w trybie ekspresowym prosimy o kontakt przed dokonaniem zakupu- damy znać, czy jesteśmy w stanie wywiązać się terminowo z takiego zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl