Czas realizacji

Czas realizacji poszczególnych zamówień podany jest w opisach konkretnych przedmiotów.

Całkowity czas realizacji zamówienia składa się zwykle z dwóch etapów:
- 1-3 dni robocze - czas potrzebny na uzgodnienia i wykonanie przedmiotu
- 1-2 dni robocze - czas dostawy.

Szczegółowo proces realizacji zamówienia wygląda następująco:

*1 dzień: składasz i opłacasz zamówienie

*1-3 dzień: w momencie odnotowania wpłaty rozpoczynamy realizację zamówienia; możliwe są 2 warianty:
a) jeśli w zakupionym przedmiocie nie będą wprowadzane żadne zmiany - przystępujemy niezwłocznie do wykonania zamówionego przedmiotu,
b) jeśli w zakupionym przedmiocie wprowadzane będą zmiany- przygotowujemy projekt i przesyłamy go w formacie .pdf lub .jpg na wskazany w zamówieniu adres e-mail z prośbą o akceptację lub uwagi. Przedmiot wykonany zostanie niezwłocznie po tym, jak zatwierdzisz projekt.
UWAGA: po zatwierdzeniu projektu nie ma możliwości dokonywania w nim jakichkolwiek zmian, gdyż ruszył proces wykonywania przedmiotu. Sprawdź dokładnie napisy i grafiki na etapie pracy nad projektem. Po jego zatwierdzeniu konsekwencje wynikające z błędów w projekcie będą obarczały Ciebie- przedmiot powstanie ściśle wg ustaleń z projektu.
Po wykonaniu przedmiotu, zwykle jeszcze tego samego dnia przedmiot jest przygotowywany do wysyłki i przekazywany do firmy kurierskiej a Ty otrzymujesz numer listu przewozowego.

*4-5 dzień: dostarczenie przesyłki

Łączny czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2 do 5 dni. Zawsze staramy się, aby uzgodnienia przebiegały sprawnie, przedmioty wykonywane były niezwłocznie a przesyłki nadawane w godzinach przedpołudniowych.

W wyjątkowych sytuacjach, np. gdy zamówienie jest duże, czas wykonania przedmiotów może się nieznacznie wydłużyć. Każdorazowo klient jest o tym informowany i to do Klienta należy decyzja co do dalszego losu zamówienia. W przypadku zamówienia kilku przedmiotów wszystkie przesyłki staramy się realizować tak, aby nadać je jedną paczką.

Jeśli zachodzi potrzeba realizacji zamówienia w trybie ekspresowym prosimy o kontakt przed dokonaniem zakupu- damy znać, czy jesteśmy w stanie wywiązać się terminowo z takiego zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl