Klient? Zamawiający? 285
Klient? Zamawiający?

Kim jest dla mnie osoba, która u mnie zamawia? Jak się traktujemy? Jest klientem? Zamawiającym? Lubimy się? Motywuje czy podcina skrzydła? Dziś o odczuciach, uczuciach i współpracy między zamawiającym a mną. Zapraszam.

czytaj całość »
ładowanie akumulatorów 0
przerwa na czytanie

Zagonieni, zajęci, cały czas pod telefonem i online. Czas pędzi a my wraz z nim. Zdarza się Wam przerwa? Co wtedy robicie? Gdy odkładacie na bok wszelkie obowiązki? Gdy telefon leży w kącie i może ma wyciszony dzwonek? Czytacie? ...

czytaj całość »
co na prezent? 0
Co na prezent?

Witajcie.

Dzisiejszy post chodził mi po głowie cały tydzień. To kwestia, która wiele osób nurtuje zapewne kilka razy w roku. Co kupić na prezent babci/ dziadkowi/ mamie/ tacie/ chłopakowi/ dziewczynie/ szefowi/ szefowej/ sąsiadowi/ sąsiadce/ myśliwemu/ wędkarzowi/ nauczycielowi i wielu innym osobom? Mówicie, że Wam się to nie zdarza? Że Was to nie dotyczy? Naprawdę? Czy choć raz nie mieliście takich myśli? Oj, chyba niemożliwe. Jeśli  jesteś taką osobą- napisz do mnie. Chętnie Cię poznam. Chciałabym się dowiedzieć jak to robisz. Mnie się to nie udaje. Są osoby, co do których doskonale wiem, co je ucieszy. Są jednak też takie osoby czy okazje, że ręce rozkładam i godzinami po necie czy sklepach biegam. Upominek na Dzień Mamy, Dzień Taty, Dzień Dziecka, Wielkanoc, Gwiazdkę, Dzień Nauczyciela, parapetówkę, ślub, urodziny, imieniny i wiele, wiele innych. Nie jest lekko. Rozumiem to doskonale. Dziś zatem mały przewodnik.

czytaj całość »
jak wypalać DIY cz.1 0
Jak wypalać DIY cz.1

Witajcie :)

Czas na trzeci blogowy post. Tym razem rozpoczynamy cykl pod tytułem "Jak wypalać". W serii tej zdradzimy Wam kilka naszych warsztatowych zasad i "myków". Poznacie cały proces związany z pirografią, czyli wypalaniem w drewnie lub jak kto woli malowaniem ogniem (ubolewam nad tym, jak często trafne są określenia angielskie a skomplikowane i niejasne polskie odpowiedniki). Dziś część pierwsza, czyli o tym na czym można wypalać i jak to przygotować. Ruszamy.

czytaj całość »
historia dwóch komód 0
historia dwóch komód

Witajcie :)

Cały tydzień zastanawiałam się, o czym napisać do Was w tym drugim poście. Niby pierwszy post wydawał mi się najważniejszy. Miał być najtrudniejszy, potem miało być już lepiej. Tym czasem mijały kolejne dni a mnie dopadały wątpliwości. Większe, i większe... Dlaczego? Bo dopiero teraz zaczyna się prawdziwe pisanie. Chyba dopiero tym postem przekonam Was lub zniechęcę do kolejnych odwiedzin. Mam nadzieję, że mój wybór okaże się słuszny i polubicie to moje miejsce w sieci. Ruszamy zatem.

czytaj całość »
witajcie 0
witajcie

Witajcie w nowym miejscu :)

Po długiej przerwie, po zmianie miejsca blog wraca. Poprzedni blog jest nadal dostępny i oczywiście zachęcam do jego odwiedzania. Teraz jednak zaczynamy w nowym miejscu, czyli tu! Dlaczego?

Od roku żyjemy w bardzo wyjątkowych warunkach. Izolacja zmusza mnie (choć może powinnam powiedzieć zachęca?) do szczególnych przemyśleń i wniosków. A skoro tak, to dlaczego nie wprowadzać zmian na tym naszym malutkim www.ifgift.pl? Proszę bardzo! Co Was i nas czeka?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl